Інформаційний сайт
Комунального некомерційного
підприємства м. Чернівці

Кабінет телемедицини – тестовий режим увімкнуто

Медична реформа в Україні передбачає широкий спектр заходів, реалізація яких дозволить вдосконалити форми і методи роботи лікувальних закладів, забезпечити безкоштовність для пацієнта медичних послуг, а також – суттєво скоротити час отримання лікарської допомоги. 

Саме тому, серед вимог НСЗУ щодо широкого запровадження цифрових технологій, інноваційних методів консультування та діагностики, важливу роль відіграватиме система телемедицини, яка реалізовуватиметься шляхом консультацій як між лікувальними закладами усіх рівнів, так і створення умов для отримання кваліфікованої лікарської консультації безпосередньо пацієнтом.

Першого жовтня 2021 року спеціалісти КНП Міська дитяча клінічна лікарня завершили перший етап підготовки лікувального закладу для приєднання до системи телемедицини, яка створюється в Україні.

Важливо зазначити, що ряд областей країни вже користується новою системою, яка підтвердила високу ефективність і оперативність такої форми, отримує схвальні відгуки як спеціалістів, так і пацієнтів.

Першого жовтня 2021 року спеціалістами дитячої лікарні було проведено перше тестове випробування системи телемедицини.

Центр комунікації
КНП Міська дитяча клінічна лікарня