Інформаційний сайт
Комунального некомерційного
підприємства м. Чернівці

ПРОФСПІЛКИ ВИМАГАЮТЬ ГІДНОЇ ОПЛАТИ ПРАЦІ!

7 жовтня 2021 року у Києві відбулася Всеукраїнська попереджувальна акція протесту  профспілок України під девізом «Захистимо свої конституційні права і свободи, здобудемо краще життя!».

Участь у акції взяли представники Чернівецької обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я – медики Буковини, представники профспілкових комітетів закладів охорони здоров’я Чернівецької області.

Як зазначено у Постанові Президії обласної організації профспілок  від 5 жовтня цього року,  «…запровадження в Україні європейських стандартів життя та вихід її на провідні позиції у світі задекларовано у стратегічних документах країни, однак, розпочаті Урядом реформи поки не дають бажаних результатів у покращенні життя і добробуту людей. Натомість маємо зростаючу соціально-економічну нерівність і поширення бідності у суспільстві… У зв’язку із непродуманою реформою у медичній галузі більше половини закладів охорони здоров’я потерпають від недофінансування, частина із них мають заборгованість з виплати заробітної плати. В проекті Державного бюджету України на охорону здоров’я не передбачено фінансування Програми медичних гарантій на рівні п’яти відсотків ВВП, відсутні кошти на підвищення рівня заробітної плати…».

Все це викликає справедливу тривогу за майбутнє галузі як у медичних працівників, так і у мільйонів громадян України, які просто не мають коштів на дороговартісне лікування у приватних медичних закладах.

Серед учасників попереджувальної акції протесту профспілок  був і наш колега, дитячий лікар-хірург, голова комітету профспілки КНП Міська дитяча клінічна лікарня Андрій Іринчин.

З його розповіддю Ви можете ознайомитися у матеріалі, розміщеному на сторінці Фейсбуку дитячої клінічної лікарні Чернівецької міської ради за посиланням: https://www.facebook.com/watch/?v=836407707056133

Центр комунікації
КНП Міська дитяча клінічна лікарня