Інформаційний сайт
Комунального некомерційного
підприємства м. Чернівці

Сучасні методики клініко- діагностичних досліджень – запорука успішного лікування

Клініко-діагностична лабораторія КНП Міська дитяча клінічна лікарня це – один із найважливіших підрозділів складного механізму клінічної лікарні. Надто, коли мова йде про маленького пацієнта, який не завжди може розповісти, що його турбує, де болить, що дошкуляє, а батьки, знаходячись у стресовому стані, також мало що можуть розповісти…

У цих умовах фаховий рівень лікаря, який діагностує хвору дитину, його професійна інтуїція та практичний досвід є вирішальними! Однак, навіть найдосвідченіший лікар не може встановити остаточний діагноз та призначити лікування, яке допоможе успішно вилікувати хвору дитину, без допомоги спеціалістів клініко-діагностичної лабораторії, променевої та ультразвукової діагностики тощо.

Стрімка комерціалізація усіх сфер суспільного життя, ринкові відносини створили умови для появи цілої низки різноманітних приватних медичних лабораторій, які за «відчутні» кошти готові виконати для Вас будь-які дослідження чи аналізи, про що (часто у досить агресивній формі!) вони розповідають у рекламі власних послуг. Сприяє цьому і пандемія, яка «народила» нову форму лікування деякими сімейними лікарями: «консультація по телефону без первинного огляду хворого»… Як наслідок – помилкові діагнози, втрачений дорогоцінний час на лікування, страждання хворої дитини!

Практика переконливо доводить, що тільки лабораторії, які працюють у клінічних лікарнях, здатні оперативно надавати саме ту допомогу, проводити ті дослідження, які вкрай необхідні лікареві, для встановлення характеру захворювання, ступеня враження та допоможуть успішно вилікувати хворобу. І участь у цьому ланцюжку діагностування беруть лікарі-практики різних профілів, які, оцінюючи показники аналізів, за необхідності допомагають черговому лікареві діагностувати захворювання та надати першу невідкладну допомогу хворій дитині!

Сьогодні на сторінці «Фейсбук» КНП Міської дитячої клінічної лікарні ми розповідаємо про роботу такої клініко-діагностичної лабораторії.

Запрошуємо Вас, шановні батьки, відвідати нашу сторінку та ознайомитися із розповіддю керівника цього підрозділу лікаря-лаборанта вищої категорії Оксани Головко.

Центр комунікації
КНП Міська дитяча клінічна лікарня