Інформаційний сайт
Комунального некомерційного
підприємства м. Чернівці

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

24 серпня наша волелюбна нація відзначає День незалежності України!

Це – символічне свято, яке має глибоке історичне коріння: жертовність і споконвічна боротьба кращих синів і дочок за нашу вільну, сильну та незалежну державу Україну, яка крок за кроком рухається до світового визнання.

Ми, українці, разом і це додає нам сили та натхнення для подальших звершень. Нехай наша держава процвітає, а кожен з нас має можливість реалізовувати свої мрії та плани на нашій священній землі.

Сьогодні уся багатонаціональна Україна висловлює глибоку повагу і вдячність воїнам ЗСУ!

Вони завжди стоять на сторожі незалежності нашої держави, вони не зламалися під ударами віроломного агресора! Наші сміливі воїни день і ніч відстоюють мир та безпеку не лише нашої держави., але й для народів усієї Європи! Вони – справжні герої, які, ризикуючи власним життям, виконують свій священний обов’язок перед Батьківщиною.

Нашу повагу до них і вдячність неможливо виміряти словами! Цього дня весь колектив Чернівецької міської дитячої клінічної лікарні передає вітання і сердечні побажання незламності, здоров’я і Божої охорони нашому колезі, дитячому лікареві-анестезіологу Андрію Красовському, й усім його побратимам, безстрашним воїнам ЗСУ: тримайтеся, бийте підступного ворога і живими повертайтеся додому!

Перемога буде за вами, агресор згине! Так неодмінно буде!

Бажаємо усім українцям гідного майбутнього, миру, злагоди та віри в себе. Віримо, – наша країна завжди буде вільною та незалежною, а наша дружба і єдність надійною опорою на шляху до щасливого життя після Перемоги.

Слава Україні!

Дмитро Білоус, керівник дитячої лікарні
Андрій Іринчин, голова профспілкового комітету