Інформаційний сайт
Комунального некомерційного
підприємства м. Чернівці

Відділення променевої діагностики

ПРОМЕНЕВА ДІАГНОСТИКА У ДИТЯЧІЙ ЛІКАРНІ: ОСОБЛИВОСТІ УЧАСТІ У ЛІКУВАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ

Сергій Мітін, лікар-рентгенолог вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю «рентгенологія», завідувач відділення променевої діагностики з 01.02.2002 року, лауреат премії імені Б.Л. Радзіховського.

Глибокі академічні знання та багаторічний практичний досвід використання апаратів променевої діагностики дають право стверджувати, що Сергій Мітін – один із найкращих спеціалістів – дитячих лікарів-рентгенологів Буковини. Не менш важливою і необхідною стала діагностико-консультаційна діяльність спеціалістів та завідувача відділенням. Інструментальні дослідження дають можливість лікареві глибоко проаналізувати характер захворювання, складність патологічних змін, які могло викликати захворювання, успішність процесу лікування та зміни органів при хронічних захворюваннях тощо.

20 січня 2023 року ми розпочинаємо розповідь про роботу відділення променевої діагностики на сторінці дитячої лікарні у Фейсбуці. Запрошуємо до перегляду за посиланням: https://www.facebook.com/profile.php?id=100063594684895

Центр комунікації КНП Міська дитяча клінічна лікарня