Інформаційний сайт
Комунального некомерційного
підприємства м. Чернівці

МІНІСТЕРСТВО ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ ПОВІДОМЛЯЄ

Міністерство цифрової трансформації України є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики, зокрема, у сферах: цифровізації, цифрового розвитку, цифрової економіки, цифрових інновацій та технологій, розвитку інформаційного суспільства, інформатизації, розвитку цифрових навичок та цифрових прав громадян.

Мінцифри, яке відповідно до покладених завдань, зокрема, здійснює заходи щодо створення та забезпечення функціонування єдиного державного веб-порталу цифрової освіти; бере участь у формуванні державної політики цифровізації освіти та розробленні професійних стандартів з питань цифрової грамотності; організовує навчання та готує пропозиції щодо вдосконалення системи розвитку цифрових навичок громадян, підготовки та перепідготовки фахівців з питань, що належать до компетенції Мінцифри; координує діяльність міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих держадміністрацій, а також державних підприємств, установ, організацій та державних господарських об’єднань, навчальних закладів з питань, що належать до компетенції Мінцифри, надає їм необхідну методичну допомогу.

Мету, основні завдання, функціональні можливості Єдиного державного веб-порталу цифрової освіти «Дія. Цифрова освіта» (далі – Веб-портал цифрової освіти), зміст інформації, що розміщуються на ньому, а також інші питання функціонування Веб-порталу цифрової освіти визначено Положенням про Єдиний державний веб-портал цифрової освіти «Дія. Цифрова освіта», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 10.03.2021 № 184.

Веб-портал цифрової освіти призначений для реалізації права кожного на якісну та доступну освіту шляхом забезпечення створення можливості дистанційного навчання через Інтернет.

Відповідно до рекомендації Мінцифри на офіційній WEB-сторінці дитячої лікарні та у Фейсбуці будуть систематично висвітлюватися методичні, інформаційні, навчальні матеріали, які сприятимуть реалізації затвердженої Кабінетом Міністрів України Програми цифрової освіти громадян України.

Центр комунікації КНП Міська дитяча клінічна лікарня