Інформаційний сайт
Комунального некомерційного
підприємства м. Чернівці

Запрошує Мінцифри України: «Дія.Освіта. Меседж-бокс»

«Дія.Освіта» це – мережевий сервіс цифрової грамотності, започаткований у 2020 році. Створена Мінцифри України система хабів цифрової освіти по всій Україні, куди кожен українець може завітати та безоплатно пройти навчання цифрової грамотності. Участь у проекті беруть партнерські установи та організації: бібліотеки, школи, університети, компанії й приватний сектор, IT-організації, ЦНАПи, громадські організації.

У 2021 році частка українців, цифрові навички яких нижче позначки «базовий рівень», скоротилась в порівнянні з 2019 роком на 5,2% або ж на 1,42 млн людей і наразі становить 47,8%. Тобто 1,42 млн українців, які взагалі не мали базової цифрової грамотності, підвищили свій рівень цифрових навичок. Це дозволяє отримувати державні послуги онлайн, якісно підвищити рівень життя, впевнено користуватися соціальними мережами та інтернетом.

Що таке «Дія.Освіта» для користувача? Перш за все, це – освітні серіали, що дозволять досвідченому користувачеві познайомитися з новинками, корисними сервісами тощо, що з’являються у цифровому «світі» мало не щодня, а новачкові, який лише розпочав опановувати секрети інтернету, відкрити для себе нові кар‘єрні можливості та зробити перший крок до нової професії або зміни роботи.

Будь-хто може обрати персональну траєкторію навчання — і вивчати саме ті теми, які цікавлять найбільше. А для тих, хто ще не визначився з пріоритетами, доступний тест для пошуку професії — на основі відповідей користувача йому будуть запропоновані рекомендації щодо навчання та перелік актуальних для вас вакансій.

Ми запрошуємо усіх, хто бажає озброїтися цифровою інформацією, навчитися комфортно працювати у інтернеті, бути готовим дати відсіч як «кібершахраям», так і агентам агресора, які активно працюють в умовах гібридної війни у інтернет просторі відвідати сайт інтернет хабу «Дія.Освіта» за посиланням: https://cutt.ly/XwrI797a

Центр комунікації КНП Міська дитяча клінічна лікарня