Інформаційний сайт
Комунального некомерційного
підприємства м. Чернівці

Невідкладна допомога для дітей транскордонного регіону 1HARD/4.1/10

1 лютого 2022 року в приміщенні комунального некомерційного підприємства “Міська дитяча клінічна лікарня» було успішно підписано договір із підрядником ТОВ  «АВІКБУДПРОЕКТ» на виконання робіт по «Реконструкції приміщень хірургічного корпусу (лікувального корпусу літ. «К») КНП «Міська дитяча клінічна лікарня» на вул.Буковинській, 4 у м.Чернівці з прибудовою термобоксу для створення відділення невідкладних станів КНП «МІСЬКА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ» Чернівецької міської ради за адресою: м. Чернівці, вул. Буковинська, 4».

Вартість договору на закупівлю робіт складає 27 407 819, 00 грн.

Нагадуємо, що інфраструктурні роботи відбуватимуться в рамках проекту «Невідкладна допомога для дітей транскордонного регіону», що фінансується Спільною операційною програмою прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Румунія – Україна 2014 – 2020».

Контрактування інфраструктурних робіт проекту дозволить найближчим часом розпочати будівництво та обладнати сучасне дитяче відділення невідкладних станів відповідно до кращих стандартів.

Завершення робіт та відкриття інноваційного відділення заплановано на кінець 2022 року.

Ця публікація представлена за підтримки Європейського Союзу. За зміст даної публікації несе відповідальність КНП «Міська дитяча клінічна лікарня» і вона ні в якому разі не може сприйматися як офіційна позиція Європейського Союзу або структур управління Спільної Операційної Програми Румунія – Україна 2014 – 2020.