Інформаційний сайт
Комунального некомерційного
підприємства м. Чернівці

Невідкладна допомога для дітей транскордонного регіону 1HARD/4.1/10

У березні 2022 року на базі КНП Міська дитяча клінічна лікарня Чернівецької міської ради стартували роботи із реконструкції приміщень хірургічного корпусу лікарні із прибудовою термобоксу для створення дитячого Відділення невідкладних станів.

Інноваційне дитяче Відділення невідкладних станів буде оснащено сучасним медичним обладнанням, що відповідає європейським стандартам та є адаптованим для допомоги дітям.

Розпочинається реконструкція відділення згідно графіку виконання робіт із прибудови термобоксу, а саме із підготовчих робіт до бетонування фундаменту прибудови. Паралельно у майбутньому відділенні невідкладних станів відбувається монтаж систем медичних газів та електричного постачання.

Виконання робіт заплановане на 2022рік, тому уже на початку наступного року населення та відвідувачі Чернівецького регіону матимуть доступ до якісних медичних послуг з екстреної допомоги.

Проект фінансується у рамках Спільної операційної програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства “Румунія – Україна 2014 – 2020”.

Буковинський Центр Реконструкції і розвитку

Центр комунікації КНП Міська дитяча клінічна лікарня