Інформаційний сайт
Комунального некомерційного
підприємства м. Чернівці

Реалізація міжнародного пілотного проекту: виконання згідно графіка

Згідно з графіком виконання будівельно-монтажних робіт у хірургічному корпусі КНП Міська дитяча клінічна лікарня Чернівецької міської ради триває реалізація міжнародного пілотного проекту «Невідкладна допомога для дітей транскордонного регіону» 1HARD/4.1/10, що фінансується Європейським Союзом.

Станом на кінець травня поточного року у лікарні активно здійснюються зовнішні та внутрішні будівельні роботи по створенню Відділення невідкладних станів: завершено монтаж електричних мереж, пожежної сигналізації та системи постачання кисню, також залито фундамент та колони майбутнього термобоксу. Найближчими днями розпочинається влаштування бетонного перекриття термобоксу.

Водночас проектна команда української Сторони спільно із румунським партнером – Сучавським госпіталем ургентної допомоги здійснює підготовку до тренінгу для медичного персоналу КНП Міська дитяча клінічна лікарня, який відбуватиметься у місті Сучава (Румунія) уже у найближчому періоді. Під час тренінгу працівники чернівецької лікарні зможуть ознайомитись із особливостями надання екстреної медичної допомоги у Румунії та вивчити закордонний досвід використання телемедицини у повсякденній практиці.

Проект фінансується у рамках Спільної операційної програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства “Румунія – Україна 2014 – 2020”.

Центр комунікації КНП Міська дитяча клінічна лікарня