Інформаційний сайт
Комунального некомерційного
підприємства м. Чернівці

12 травня – Міжнародний день медичної сестри!

 

Значення професії і роль медичної сестри у житті лікувального закладу важко переоцінити!

Cкладна і багатогранна, вона поєднує у собі надзвичайну відповідальність і високий професіоналізм, чуйність до пацієнтів і вимогливість до ділових якостей практично на кожному робочому місці, залишаючись при цьому ледве помітною, але вкрай значущою.

Особливо це відчутно у Чернівецькій міській дитячій клінічній лікарні!

Сьогодні я хочу сказати слова вдячності і адміністрації лікарні, і колег – лікарів, і тисяч батьків, чиї діти лікувалися у наших стаціонарних відділеннях, – про медичних сестер лікарні.

Адже не секрет, що лікування – часто тривалий процес, і успішну інвазивну процедуру, завершує високоякісний післяопераційний догляд.

Цю відповідальну роботу з гідністю виконують колективи середнього медичного персоналу кожного з відділень, якими керують старші медичні сестри:

Лідія Майкан,  Поліна Жук, Лілія Білоус, Зінаїда Мельничук, Світлана Загарюк, Валентина Мелека, Інна Ткач, Ольга Баб’юк, Леся Цуркан, Тетяна Ністор, Галина Купчик, Надія Вівсяник, Віолета Акостакіоає, Мирослава Клим’юк, Валентина Моканик, Марія Путря.

Колектив міської дитячої лікарні налічує майже сто вісімдесят медичних сестер. Кожну з них назвати практично неможливо! Тому, в особі старших медичних сестер кожного відділення

Саме тому лікарі високо цінують невтомну працю наших медичних сестер, а пацієнти – їх увагу та турботу.

Медсестра – не просто професія, це стан душі, здатність щохвилини співчувати людському болю і стражданню та сповна надавати необхідну медичну та психологічну допомогу хворому.

12 травня – Міжнародний день медичної сестри!

У це професійне свято щиро бажаю усім медсестрам, фельдшерам, акушеркам, лаборантам миру, здоров’я, невичерпної енергії, доброти, любові та сімейного затишку, наповненого щастям та здоров’ям!

Адміністрація i Профспілковий комітет КНП Міська дитяча клінічна лікарня