Завершився складний 2022 рік…
Рік військової агресії східного сусіда, рік завивання сирен та бомбардування стратегічних об’єктів критичної інфраструктури більшості областей, рік масового вимушеного переселення сімей з маленькими дітьми із територій бойових дій.
Україна вистояла, сила незламного духу нашого народу, віра у перемогу і наближення часу післявоєнної відбудови країни стали нашою головною зброєю проти безжального ворога.
Сьогодні, як і минулого року, перед колективом КНП Міська дитяча клінічна лікарня Чернівецької міської ради стоять складні завдання: зберегти досягнутий рівень фінансової стабільності, далі покращувати асортимент та якість медичного обслуговування, розширяти асортимент медичних послуг, який повинен забезпечити запити як місцевого населення міста й області, так і сімей вимушених переселенців із малими дітьми.
На загальних зборах колективу лікувальної установи виступив керівник лікарні Дмитро Білоус, який розповів про результати роботи закладу у минулому році, та наголосив на першочергових та перспективних планах розвитку матеріально-технічної бази дитячої лікарні.
«Наш колектив сьогодні налічує триста сімдесят різних спеціалістів медичного, технічного, господарського та фінансово-економічного спрямування діяльності, – наголосив в.о. генерального директора Дмитро Білоус, – усі спрацювали ефективно і якісно, впродовж року наша установа пролікувала 9870 дітей, і ця кількість не враховує велике число наданих консультацій, проведеного амбулаторного прийому тощо. Сьогодні ми завершуємо реконструкцію першого поверху для створення сучасного відділення невідкладних станів, плануємо створення відділення дитячої офтальмології, стоматологічне та реабілітаційне відділення тощо. Відрадно, що у нас не було затримок виплати заробітної плати, і, на щастя, жодного випадку порушення техніки безпеки, які б привели до травматизму.».
Однак, це не підстави для самозаспокоєння. Сучасна лікарня характеризується високим рівнем енергоспоживання, насиченістю складним обладнанням, задіяно і щоденно експлуатуються сучасні кисневі станції, трансформаторна підстанція тощо.
Саме тому, користуючись ознайомлювальним візитом представників новоутвореного Південно-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці до лікарні, адміністрація лікувальної установи запросила спеціалістів контролюючої організації на загальні збори, щоб дати можливість у відкритій дискусії обговорити проблематику охорони праці та техніки безпеки на такому високотехнологічному підприємстві, яким є сьогодні лікувальна клінічна установа, обмінятися думками та почути коментарі керівників підрозділів державної служби на запитання, які хвилюють колектив.
Перед присутніми виступили Руслан Доцюк, заступник начальника Південно-Західного міжрегіонального управління держслужби з питань праці, Володимир Гута, заступник начальника управління інспекційної діяльності – начальник відділу з питань безпеки праці, Марія Шевченко, начальник відділу з питань гігієни праці та атестації робочих місць, Дмитро Паламарчук, головний державний інспектор відділу з питань безпеки праці.
Із рядом запитань від колективу виступили Степан Басістий, завідувач відділенням інтенсивної терапії та реанімації, Сергій Мітін, завідувач відділенням променевої діагностики та інші.
Було прийнято неформальне рішення про покращення контактів із новою державною службою та налагодження тісної співпраці у сфері дотримання здорових та безпечних умов перебування пацієнтів стаціонарного лікування та праці медичного персоналу.
Центр комунікації КНП Міська дитяча клінічна лікарня