Інформаційний сайт
Комунального некомерційного
підприємства м. Чернівці

ПРОМЕНЕВА ДІАГНОСТИКА: ОСОБЛИВОСТІ УЧАСТІ У ЛІКУВАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ

Сергій Мітін, лікар-рентгенолог, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю «рентгенологія». Призначений з 01 лютого 2002 року керівником відділення променевої діагностики Чернівецької міської дитячої клінічної лікарні, лауреат премії імені Б.Л. Радзіховського.

Глибокі академічні знання та багаторічний практичний досвід використання апаратів променевої діагностики дають право стверджувати, що Сергій Мітін – один із найкращих спеціалістів – дитячих лікарів-рентгенологів Буковини. Не менш важливою і необхідною стала діагностико-консультаційна діяльність спеціалістів та завідувача відділенням у повсякденному забезпеченні лікувального процесу. Інструментальні дослідження дають можливість колегам-лікарям глибоко проаналізувати характер захворювання маленького пацієнта, складність патологічних змін, які могло викликати захворювання, успішність процесу лікування та зміни, яких зазнали внутрішні органи дитини при хронічних захворюваннях тощо.

20 січня ми опублікуємо першу частину відеорозповіді про роботу відділення променевої діагностики на сторінці дитячої лікарні у Фейсбуці. Запрошуємо до перегляду за посиланням: https://www.facebook.com/profile.php?id=100063594684895

Центр комунікації КНП Міська дитяча клінічна лікарня