Інформаційний сайт
Комунального некомерційного
підприємства м. Чернівці

Проект USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я»

30 вересня відбулася «Підсумкова зустріч організаторів, наставників та учасників проекту зі створення системи навігації за доступними медичними послугами».

Одним із учасників міжнародного пілотного проекту та автором ідеї «Створення комунікаційної доступності у КНП Міська дитяча клінічна лікарня» виступив Центр комунікації лікувального закладу.

Реалізація заходів проекту не лише сприяла особистому зростанню професійної майстерності спеціалістів медичних закладів, які працюють у сфері комунікації, але й надала можливість переможцям конкурсного відбору реалізувати ряд технічних задумок, які були профінансовані проектом.

Пропозиція Центру комунікації полягала у подальшому вдосконаленні організаційної схеми прийому відвідувачів Чернівецької міської дитячої клінічної лікарні. Також дизайнерами було розроблено брендовий стиль лікувального закладу та унікальний логотип.

Загальна сума проекту склала понад 93 тисячі гривень, які були витрачені на реалізацію проекту та технічне забезпечення логістичних заходів.

У короткому відео, яке ми подаємо для ознайомлення, модератори проекту дали оцінку важливості реалізованого проекту. Переглянути матеріал можна на сторінці лікарні у Фейсбуці за посиланням:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100063594684895

Центр комунікації КНП Міська дитяча клінічна лікарня