Інформаційний сайт
Комунального некомерційного
підприємства м. Чернівці

ГОТУЄМОСЯ ГІДНО ЗУСТРІТИ ДРУГУ МІЖНАРОДНУ КОНФЕРЕНЦІЮ НАДУУ

Як уже анонсувалося, Друга Міжнародна конференція Асоціації дитячих урологів України (НАДУУ) буде скликана 10-11 травня 2024 року і проведена у місті Чернівцях на базі КНП «Міська дитяча клінічна лікарня» Чернівецької міської ради.

Для керівництва Міської дитячої клінічної лікарні, як і для хірургів медичного закладу, чернівецьких лікарів-урологів ця подія має не лише амбітні плани бути базовим лікувальним клінічним підприємством, на якому відбудеться міжнародний лікарський форум, але, у першу чергу, можливість зустрітися і поспілкуватися із кращими українськими спеціалістами-урологами, своїми столичними колегами, з якими багато років триває ефективна співпраця, а також представників галузі із багатьох країн Європи, обмінятися досвідом і поглядами на майбутнє дитячої урології.

Схвальні відгуки на ініціативу проведення цього масштабного заходу висловили Сергій Возіанов, керівник провідної установи – директор ДУ «Інститут урології імені академіка О.Ф. Возіанова» НАМН України, академік НАМН України, завідувач кафедри урології НУОЗ України  імені академіка  П.Л. Шупика, доктор медичних наук, професор, Заслужений лікар України, лікарі-урологи інших обласних центрів та зарубіжні колеги – дитячі урологи з Туреччини, Британії, Сербії, Польщі, Румунії, які вже повідомили Виконавчу дирекцію Асоціації про намір взяти участь у роботі важливого науково-практичного заходу.

Високо оцінив ідею проведення міжнародної конференції дитячих урологів у нашому місті і Чернівецький міський голова Роман Клічук, якого поінформував генеральний директор КНП Міська дитяча клінічна лікарня Дмитро Білоус про практичні заходи щодо підготовки до проведення такого важливого як для науки, так і для розвитку практичної хірургії у сфері дитячої урології міжнародного форуму.

Міська дитяча клінічна лікарня десятки років славиться розвинутим і потужним хірургічним блоком, де розміщено власне хірургічне відділення, підрозділи ортопедії і травматології, інтенсивної терапії та реанімації, активно розвивається дитяча урологія і нейрохірургія, і ця синергія спільних зусиль, спрямованих на ефективне лікування діток, дає позитивні результати.

Саме тому, розуміючи важливість впливу такого масштабного заходу на покращення якості надання допомоги дітям з урологічною патологією, керівник лікарні Дмитро Білоус провів нараду з колегами та скоординував дії адміністрації закладу, спрямовані на вирішення організаційних та логістичних питань проведення науково-практичної конференції.

Андрій Іринчин, дитячий лікар-уролог вищої категорії, кандидат медичних наук, Заслужений лікар України підкреслив, що ми вдячні нашому колезі Олесю Каліщуку, старшому науковому співробітнику відділу дитячої урології ДУ «Інститут урології імені академіка Возіанова О.Ф» НАМН України, кандидату медичних наук, голові Асоціації дитячих урологів України за рішення про скликання Другої Міжнародної конференції НАДУУ у Чернівцях: це не випадково, адже нас поєднують давні наукові та виробничі зв’язки, проведення спільних складних урологічних операції, майстер-класи для молодих спеціалістів. Ми усі прагнемо, щоб запланований захід  відбувся не формально, і зробимо усе необхідне, щоб міжнародний науковий форум лікарів-урологів допоміг удосконаленню ефективної тактики лікування, стимулював молодих колег активніше займатися науковою роботою, підвищувати свій професійний рівень.

Саме тому Андрій Іринчин вирішив взяти на себе значну частину організаційних «клопотів» – було створено Виконавчу дирекцію Асоціації, яка опікується усіма організаційними справами, комунікацією із членами Асоціації та учасниками конференції щодо умов участі та проведення усіх заходів, інформаційне забезпечення взяли на себе Андрій Унгурян, заступник генерального директора лікарні, та лікар Ігор Киселюк, а за логістику і поселення відповідає молодий лікар Катерина Іринчина.

За дорученням генерального директора лікарні Дмитра Білоуса спеціалісти Центру комунікації медичного закладу розробили дизайн і активували сторінку НАДУУ у Фейсбуці, розробили логотип Асоціації, створили службову електронну пошту та офіційний бланк громадської організації.

Як раніше уже інформував голова НАДУУ Олесь Каліщук, організатори заходу передбачили для учасників конференції можливість під час проведення кожної трансляції коментувати цікаві моменти, ставити запитання хірургам. Тому технічне забезпечення проведення конференції – відео- та звуковий супровід, Wi-Fi зв’язок та багато іншого було доручено спеціалістові ІТ дитячої лікарні Сергію Лазаревичу.

Підбиваючи підсумки наради, Дмитро Білоус, генеральний директор дитячої лікарні наголосив: ми не лише будемо раді сприяти успішній роботі Конференції, ми готові зробити все від нас залежне, щоб у гостей та учасників Другої Міжнародної конференції НАДУУ залишилися найкращі враження від нашого закладу та старовинного міста Чернівці!

Центр комунікації КНП Міська дитяча клінічна лікарня