Інформаційний сайт
Комунального некомерційного
підприємства м. Чернівці

30 червня – Міжнародний день боротьби із сколіозом

Сколіоз – одна із підступних хвороб, яка непомітно, без подразливих симптомів, підкрадається до людини та завдає нищівних змін, які важко піддаються лікуванню.

Саме тому, за ініціативою Асоціації сколіозу Великобританії, 30 червня 2013 року було започатковано всесвітню акцію боротьби із сколіозом!

Лікарі ортопеди-травматологи закликають батьків особливу увагу звертати на розвиток організму дітей, адже сколіоз здатний не тільки позбавити дитину комфортного життя, але й завдати важких, інколи непоправних, впливів усьому організму.

Андрій Пашенко, кандидат медичних наук, дитячий лікар ортопед-травматолог відділення дитячої ортопедії і травматології Міської дитячої клінічної лікарні Чернівецької міської ради звертається до батьків бути уважними: не нехтуйте обов’язковими оглядами дитини лікарями, звертайтеся за консультацією та діагностикою до дитячої лікарні: місто Чернівці, вул. Буковинська, 4.

Наші кращі спеціалісти нададуть вам допомогу, порадять, як уникнути загрози дитячих хвороб, як допомогти дитині вирости здорою та щасливою.

Центр комунікації КНП Міська дитяча клінічна лікарня