Інформаційний сайт
Комунального некомерційного
підприємства м. Чернівці

ДИТЯЧА УРОЛОГІЯ: ПОРАДИ БАТЬКАМ

Публікація другої частини відеоконсультації про загрози та методики хірургічного лікування урологічних захворювань і патологій у дітей завершить змістовна розповідь ірекомендації дитячого лікаря-хірурга вищої кваліфікаційної категорії, кандидата медичних наук, Заслуженого лікаря України Андрія Іринчина.

Багаторічна практична діяльність, сотні успішних операції це синергія досвіду, знань і творчого підходу до кожного випадку виявленої урологічної хвороби чи патології у дитини.

Андрій Іринчин один із перших у Міській дитячій клінічній лікарні запровадив проведення спільних виїзних операцій за участі його колег, провідних спеціалістів центральних лікувальних та наукових медичних закладів. Такі заходи дозволяють успішно лікувати надзвичайно складні патології хірургічного характеру у Чернівцях, без необхідності обтяжливого транспортування хворого маленького пацієнта до столиці, а також створює для лікаря та батьків дитини сприятливі умови для післяопераційного догляду.

Свою непересічну роботу дитячого лікаря-хірурга Андрій Іринчин успішно поєднує із громадською діяльністю як багаторічний голова профспілкового комітету дитячої лікарні.

Запрошуємо до перегляду відеоконсультації на сторінці Фейсбуку дитячої лікарні: https://www.facebook.com/profile.php?id=100063594684895

На фото: на засіданні профспілкового комітету дитячої лікарні аналізують роботу відділень щодо оптимізіції кадрового складу медичного закладу.

Центр комунікації КНП Міська дитяча клінічна лікарня