Інформаційний сайт
Комунального некомерційного
підприємства м. Чернівці

ЕНДОСКОПІЯ: СУЧАСНІ МЕТОДИ ДІАГНОСТИКИ І ЛІКУВАННЯ

Медицина ХХІ століття практично щодня робить новий крок у запровадженні інноваційних технологій, разюче змінюється спеціальне діагностичне та лікувальне медичне обладнання, лікарі опановують малоінвазивні, малотравмуючі пацієнта техніки виконання процедур.

Представники старшого покоління добре пам’ятають негативні емоції, коли лікар пропонував провести обстеження ендоскопом, як образно охрестили у народі цю процедуру – “ковтати японця”, чи погодитися на інші подібні діагностики.

На жаль, через брак санітарно-просвітницьких заходів для населення, це застаріле емоційне сприйняття подібних процедур продовжує негативно впливати на рішення батьків щодо проведення консультаційних обстежень як стану свого здоров’я, так і своїх дітей.

Відеоконсультація досвідченого лікаря-ендоскопіста, дитячого лікаря-хірурга Василя Білокопитого якраз і має на меті розповісти про найновіші технології діагностики, інноваційні техніки проведення малоінвазивних операцій, які особливо необхідні при лікуванні дітей, щоб не лише зменшити медикаментозне навантаження на маленьких пацієнтів, але й вберегти їх психіку від надмірних емоційних навантажень, що завжди є запорукою швидкого одужання.

Запрошуємо переглянути підготовлену Центром комунікації санітарно-просвітницьку відеоконсультацію лікаря Чернівецької міської дитячої клінічної лікарні Василя Білокопитого, яка буде опублікована на сторінці «Фейсбук» медичного закладу 14 березня.

Центр комунікації КНП Міська дитяча клінічна лікарня