Інформаційний сайт
Комунального некомерційного
підприємства м. Чернівці

ІГОР ПАСТЕРНАК: УСПІШНО ЛІКУЄМО ВРОДЖЕНІ ПАТОЛОГІЇ

У циклі санітарно-просвітницьких матеріалів Центру комунікації КНП Міська дитяча клінічна лікарня під рубрикою «Поради батькам» лікарі вищої категорії, професіонали-практики із багаторічним досвідом надання лікарської допомоги дітям розповідали про дитячі хвороби, їх діагностику та лікування.

За пропозицією Ігоря Пастернака, дитячого лікаря-хірурга вищої категорії, кандидата медичних наук ми хочемо розповісти про вроджені патології у дітей, про які у суспільстві майже не дискутують, а батьки часто соромляться торкатися цієї теми.

Мета цієї консультації спеціаліста –звільнити вашу дитину від фізичної вади, захистити від психологічного дискомфорту, переконати вас, що переважна більшість подібних патологій успішно лікується, дитячі хірурги володіють сучасними технологіями і техніками проведення коригуючих операцій, лікарня забезпечена необхідними інноваційними медичними матеріалами.

Сьогодні Україна переживає складні випробування на міцність, але ми усі віримо у перемогу. Лікарі дитячої клінічної лікарні завжди готові надати невідкладну чи необхідну допомогу хворій дитині.

Ми розуміємо: дитячі хвороби не чекають «кращих» часів!

Отже, запрошуємо 21 квітня на нашу сторінку у Фейсбук переглянути відеоконсультацію Ігоря Пастернака: вирішуйте і приходьте до спеціалістів дитячої лікарні на консультацію і для лікування ваших дітей.

Центр комунікації КНП Міська дитяча клінічна лікарня