Інформаційний сайт
Комунального некомерційного
підприємства м. Чернівці

ПОРАДИ БАТЬКАМ: ЯК БОРОТИСЯ ІЗ ДИТЯЧИМ СКОЛІОЗОМ

Центр комунікації дитячої клінічної лікарні Чернівецької міської ради продовжує серію публікацій “Поради батькам”.

Метою цих публікацій є санітарно-просвітницька діяльність: допомогти батькам набути навики правильного догляду за здоров’ям дитини, а також, як  діяти при наданні екстреної  долікарської допомоги.

Нагадуємо, що при лікарні працює амбулаторно-консультаційний відділ, куди ви завжди можете звернутися за порадою лікаря.

Висококваліфіковані спеціалісти відділень педіатрії, дитячої нефрології, гастроентерології та урології,  неврології та психіатрії, хірургії та нейрохірургії, травматології та ортопедії, ендоскопії та променевої діагностики, клініко-лабораторних досліджень нададуть вам консультацію та, за рішенням лікаря, госпіталізують дитину для необхідного лікування.

Адреса Міської дитячої клінічної лікарні:  м. Чернівці, вул. Буковинська, 4. Для попереднього запису на прийом або для отримання консультації звертайтеся за телефонами: (095) 508 8698 (консультаційний відділ) або (0372) 53 0772 (приймальне відділення).

Дитячий лікар Олександр Прокопчук, спеціаліст відділення дитячої травматології та ортопедії клінічної лікарні, розповість про хворобу «сколіоз».

Запрошуємо до перегляду.

Центр комунікації КНП Міська дитяча клінічна лікарня