Інформаційний сайт
Комунального некомерційного
підприємства м. Чернівці

ЗДОРОВ’Я ДІТЕЙ НЕ ПРОБАЧАЄ НЕУВАЖНОСТІ

Непомітно швидко промайнули Новорічні та Різдвяні свята, минають зимові канікули у дітей… Цього року зима щедро, хоча і на короткий період, подарувала сніг і мороз, можливість стати на лижі, покататися на ковзанах чи санчатах!

Однак для медичного персоналу лікувальних закладів міста Чернівців і області цей відпочинковий період  традиційно приносить тривогу та напруження. Дорослі, захоплені святковими турботами, зустрічами з родиною і друзями, активним відпочинком, часто непомітно для себе послаблюють контроль за поведінкою дітей, не спиняють їх пустощі, які можуть призвести до важких наслідків.

Впродовж минулого, 2021 року Центр комунікації Чернівецької дитячої клінічної лікарні підготував і опублікував на сайті нашої медичної установи серію консультаційних відеоматеріалів провідних дитячих лікарів про ризики та загрози здоров’ю дитини, які трапляються як через незнання та відсутність досвіду у  доглядальників, так і через їх неуважність та послаблення контролю за малечою.

Сподіваємося, що ці поради стали корисними для вас, шановні батьки та родино, хто опікується дітьми, та вберегли вашу малечу від непотрібних ризиків і загроз.

Ми і надалі будемо продовжувати серію медичних просвітницьких матеріалів на допомогу батькам, розповідати, на що потрібно щоденно звертати увагу у поведінці дитини, як на індикатор стану її здоров’я, якими послугами нашої високоспеціалізованої дитячої клінічної лікарні можна і слід скористатися для консультацій та лікування неповнолітніх впродовж усього періоду їх дорослішання.

У цьому процесі немає періоду «затишшя», здоров’я дитини не пробачає неуважності!

Запрошуємо вас, шановні батьки, на сторінку дитячої лікарні у Фейсбуці переглянути інтерв’ю Степана Басістого, завідувача відділенням реанімації КНП Міська дитяча клінічна лікарня Чернівецької міської ради, Заслуженого лікаря України, яке відкриває у 2022 році серію публікацій під рубрикою «Поради батькам».

Ми бажаємо вам і вашим діткам міцного здоров’я і нехай ніякі ризики не загрожують їх щасливому і сонячному дитинству!

Центр комунікації

КНП Міська дитяча клінічна лікарня

м. Чернівці