Інформаційний сайт
Комунального некомерційного
підприємства м. Чернівці

КОЛДОГОВОР – ІНСТРУМЕНТ БЕЗКОНФЛІКТНОЇ СПІВПРАЦІ АДМІНІСТРАЦІЇ І НАЙМАНИХ ПРАЦІВНИКІВ

У конференційні залі обласного комітету профспілки працівників охорони здоров’я області зібралася конкурсна комісія, яку очолювали голова  Чернівецької обласної організації роботодавців охорони здоров’я, Директор КНП Міська дитяча клінічна лікарня Дмитро Білоус та голова обкому профспілки працівників галузі охорони здоров’я Олександр Фустій.

Керівники і профспілкові лідери медичних закладів взяли участь у підведенні підсумків конкурсу на кращий колективний договір медичного закладу. Не секрет, що керівникові лікувальної установи, який виконує функції відповідно до делегованих власником повноважень, надзвичайно складно вирішувати усі соціально-економічні проблеми установи, тому налагоджена співпраця із комітетом профспілки, – це шлях до безконфліктної діяльності, соціальної стабільності у колективі.

У виступах керівники громадських організацій, гості засідання говорили про важливість заходу, про те, що даний конкурс став чи не найкращим стимулом до розвитку колективно-договірної роботи, сприяв усвідомленню того, що переговорний процес – важлива складова налагодження сприятливого психологічного мікроклімату у колективі, а колективний договір – дорожня карта для обрання правильного курсу у соціальному діалозі.

Переможцям конкурсу, а їх визначили більше десяти різнопрофільних лікувальних організацій міста й області, – Олександр Фустій та Дмитро Білоус вручили почесні грамоти та сертифікати на призові кошти, які будуть використані переможцями на покращення побутових умов працівників закладів.

Центр комунікації КНП Міська дитяча клінічна лікарня