Інформаційний сайт
Комунального некомерційного
підприємства м. Чернівці

ДИТЯЧІЙ ЛІКАРНІ ДОПОМАГАЮТЬ КОЛЕГИ ІЗ ШВЕЙЦАРІЇ

Підтримка боротьби нашої держави і народу України проти віроломного агресора без перебільшення викликали небувалий резонанс у цілому світі.

Державні органи різних країн, релігійні та благодійні організації, прості громадяни прагнуть нам допомогти, висловити свою підтримку, прийняти вимушених біженців до себе додому, зробити власний, бодай найменший, внесок у справу захисту демократії і свободи у Європі.

Про ще один приклад такої співпраці піде розповідь у цьому матеріалі.

Чернівецьке обласне медичне товариство імені Ісидора Боді добре знане за кордоном як спілка професіоналів медичної галузі Буковини. Нещодавно голова товариства Аурел Рошка, заступник генерального директора з медичних питань КНП Міська дитяча клінічна лікарня, звернувся до закордонних колег із проханням надати допомогу закладу у постачанні медикаментів, спеціального обладнання та медичних виробів.

Без жодного зволікання на це звернення відкликнулися медики та влада міста Хунедоара із Румунії, а сьогодні прибув гуманітарний вантаж від громадської організації «SWISS FOUNDATION FOR INNOVATION» із Швейцарії.

Благодійники привезли великий перелік препаратів та медичних виробів, необхідних для забезпечення щоденної медичної допомоги як громадянам міста Чернівців й області, так і вимушеним переселенцям та біженцям із територій України, де точиться гостре збройне протистояння із агресором.

Під час переговорів, у яких брали участь генеральний директор лікарні Сергій Сторожук та його заступник з питань медичної роботи Аурел Рошка, парамедики із Швейцарії, які були у складі делегації, заявили, що вони готові надати невідкладну допомогу спеціалістами у випадку надходження великої кількості  людей, які зазнали різного ступеня враження під час боротьби України за свою незалежність.

На фото: гуманітарний вантаж із Швейцарії прибув до терміналу Чернівецької міської дитячої клінічної лікарні.

Центр комунікації  КНП Міська дитяча клінічна лікарня