Інформаційний сайт
Комунального некомерційного
підприємства м. Чернівці

ПОЛЬСЬКА ДОПОМОГА УКРАЇНІ: ВНЕСОК У ПЕРЕМОГУ!

Весь світ сьогодні об’єднався у єдиному бажанні – допомогти народу України відстояти свою незалежність, припинити бойові дії агресора, від яких страждають і гинуть сотні і тисячі цивільних людей і дітей.

Українці добре знають, як уряд Республіки Польща сприяє не тільки зміцнювати обороноздатність нашої незалежної держави, але й допомагає громадянам України, які змушені тікати від війни і просити тимчасовий прихисток у сусідній країні, – адаптуватися, отримати безкоштовну лікарську допомогу, економічну підтримку тощо.

Сьогодні до адміністрації КНП Міська дитяча клінічна лікарня Чернівецької міської ради надійшла посилка, передана через Федерацію роботодавців Чернівецької області: гуманітарний внесок від родини Захара, викладача політології і правника, який багато років співпрацює із обласною громадською організацією роботодавців у сфері підготовки спільних польсько-українських проектів.

Під час розмови по телефону пан Марек Захара, який мешкає у маленькому містечку м. Ядовники, Республіка Польща, просив передати працівникам дитячого шпиталю: ми з дружиною Касею, яка працює фармацевтом, виховуємо маленького синочка Антуанека, тому ми добре розуміємо, що найбільше під час віськових дій страждають діти! Ми зробили свій скромний внесок у допомогу Україні, у її перемогу!

Так думають і роблять усі поляки!

Слава Українським Героям, які боронять рідний край і цілу Європу від військової агресії.

Завдячуючи таким щирим вчинкам братньої допомоги громадян Республіки Польща, як і інших держав світу, наша віра у спільну  Перемогу над агресором міцніє.

Слава Україні!  Героям слава!

Центр комунікації  Чернівецької міської дитячої клінічної лікарні

На фото: генеральний директор дитячої лікарні Сергій Сторожук та завідувач хірургічного відділення лікарні Микола Хома готують благодійний внесок для передачі у відділення.