Інформаційний сайт
Комунального некомерційного
підприємства м. Чернівці

Проект USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» розпочав роботу

Проект USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» розпочав свою роботу із установчого засідання, у якому брали участь координатор проекту пані Марина Решетняк, група менторів-наставників, які надаватимуть всебічну допомогу учасникам у реалізації творчого задуму, та переможці конкурсного відбору учасників, які, фактично, стали членами команди реалізації творчого заходу.

Головне проектне завдання, яке отримав кожен учасник заходу від організаторів цієї масштабної акції підтримки й вдосконалення роботи галузі охорони здоров’я України, це – розробити, обгрунтувати та довести доцільність і користь кожного творчого доробку для ЗОЗ чи громади, на користь якої працює автор проекту.

За задумом організаторів, Проект USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» має на меті допомогти покращити навігацію для пацієнтів та побудувати системне інформування громадян про порядок надання медичної допомоги.

Ментори-наставники, які також залучені до реалізації пілотного проекту,  допоможуть учасникам оцінити потреби, розробити та втілити у життя комунікаційні та навігаційні плани.

Менторська ініціатива розроблена для поліпшення доступу населення до медичних послуг в умовах сьогодення, коли переміщення великої кількості людей у відносно безпечні Західні регіони країни, виїзд пацієнтів та медичного персоналу із прифронтових областей, змінили як потреби, так і можливості надання медичної допомоги громадянам.

Слід відзначити високу активність учасників конкурсного відбору, тому особливо відрадно, що серед переможців три представники міста Чернівці: Центр комунікації КНП «Міська дитяча клінічна лікарня», КНП «Міська поліклініка №1» та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги «Садгора», які підпорядковані Чернівецькій міській раді.

Центр комунікації КНП Міська дитяча клінічна лікарня